Let’s meet


About Us

Nazywam się Katarzyna Bystrzycka i od roku 2007 zajmuję się oprawą muzyczną ślubów. Doświadczenie, zmysł organizacyjny i rzetelność sprawiły, że z czasem zajęłam się również koordynacją oprawy muzycznej ślubów i innych uroczystości.
W ten sposób powstała marka Skrzypce na ślub.

Skrzypce na ślub to grupa doświadczonych muzyków, którą współtworzę i koordynuję. Z przyjemnością upiększymy Wasze zaręczyny, ślub czy obiad weselny.

Sama gram na skrzypcach od dziecka. Już wtedy wiedziałam, że muzyka wypełni moje życie. Pierwsze kroki postawiłam w szkole muzycznej, dalej kształciłam się na studiach, następnie wyjechałam za granicę, by robić to, co kocham – najlepiej jak potrafię. Skrzypce na ślub spełnią Wasze sny o cudownym ślubie, ale też o przygotowaniach do wesela bez stresu. Możecie powierzyć nam realizację oprawy muzycznej i… spokojnie zająć się kolejnymi etapami organizacji ślubu. Wasza muzyka trafi w dobre ręce.

Co wyróżnia Skrzypce na ślub?

Po pierwsze –

Skrzypce na ślub to wielu muzyków.

Możecie zatrudnić instrumentalistów i wokalistów w dowolnej konfiguracji, np.: skrzypce z wiolonczelą, same skrzypce albo skrzypce z gitarą i wokalistką. Zespołowe działanie pozwala nam na elastyczność – dla niepowtarzalnego charakteru Waszej uroczystości. Z czego możecie wybierać?

Offer

Po drugie –

Jesteśmy pasjonatami, ale też profesjonalistami.

Działamy legalnie, w oparciu o umowy chroniące obie strony. Otaczamy Wasze wydarzenie opieką, służymy radą. Możecie być pewni, że w dniu Waszego ślubu wykonawcy stawią się na miejscu perfekcyjnie przygotowani. Po trzecie – Po prostu posłuchajcie…

Video

Zanurz się w świecie muzyki

– tak brzmią uczucia!

Would you like fast valuation?