Opinie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP 3.231.230.177.
Zastrzegamy nasze prawo do edycji, usunięcia lub nie publikowania opinii.
11 wpisów.
Milena napisał/a 28 października 2018:
Bardzo serdecznie polecamy OFFandBACH! 🙂 Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania Muzyków. Przepięknie uświetnili naszą Ceremonię Zaślubin. My oraz nasi Goście byliśmy naprawdę zachwyceni! :)Bardzo doceniamy wspaniały kontakt z Panią Kasią, która jest bardzo miłą, słowną i rzetelną osobą 🙂 Świetnie doradziła nam i pomogła w wyborze repertuaru oraz sama skontaktowała się z organistą.

Pięknie dziękujemy i serdecznie polecamy Milena i Dariusz
Marcin napisał/a 25 września 2018:
Profesjonalne przygotowanie każdego aspektu związanego z oprawą ślubu - dobranie repertuaru, muzycy najwyższej klasy, a przy okazji świetni ludzie, organizacja logistyczna, trafne sugestie oraz troska o zadowolenie klienta. W tej chwili najlepszy wybór na rynku ślubnym. Polecam!
Sylwia i John napisał/a 21 września 2018:
Utwory pieknie zagrane na skrzypcach przez Pania Katarzyne na naszym slubie wprawily nas jak rowniez naszych gosci w magiczna atmosfere. Slub byl cudowny. Serdecznie polecamy.
Paulina napisał/a 8 lutego 2018:
Bardzo szczerze polecamy Panią Kasię nasz ślub i pierwszy taniec był jak z bajki. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy
Dziękujemy Paulina i Michał
Marta napisał/a 11 sierpnia 2016:
Gorąco polecam kwartet smyczkowy OFFandBACH. Sprawili, że mój ślub był po prostu magiczny 🙂 Rewelacyjny kontakt z Panią Kasią i Panią Małgosią - potrafią świetnie doradzić i pomóc w wyborze repertuaru. Profesjonalni muzycy, fantastyczne aranżacje, piękne wykonanie, no i niesamowity klimat ceremonii, dzięki cudnej oprawie muzycznej.. Moi goście byli absolutnie zachwyceni. Ja zresztą też 🙂 Spełniliście Państwo moje oczekiwania na 100%. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie 🙂
Małgorzata napisał/a 10 sierpnia 2016:
Pani Kasia jest bardzo miłą, rzetelną osobą. Na ślubie zagrała pięknie. Mogę ją z czystym sumieniem polecić.
Milena napisał/a 25 października 2015:
Dzięki Pani Katarzynie (skrzypce) i Pani grającej na wiolonczeli nasza skromna uroczystość nabrała wyjątkowego charakteru ! BARDZO dziękujemy i SZCZERZE polecamy!!
Maciek napisał/a 15 września 2015:
Pani Kasia to bardzo profesjonalna i słowna osoba. Uświetniła swoją wyjątkową grą moje zaręczyny, które odbywały się w plenerze, także zadanie nie było łatwe.Szczerze polecam.
Joanna napisał/a 16 lutego 2015:
Świetny muzyk, pani Katarzyna zagrała przepięknie Ave Maria na naszym ślubie
Dominika napisał/a 1 stycznia 2015:
Szczerze polecam ! Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na Panią Kasię. Oprawa muzyczna wyszła przecudnie i bajkowo.
Marcelina napisał/a 20 września 2012:
Polecam, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Pani Katarzyna pięknie zagrała na naszym ślubie oraz podczas składania życzeń. Doradziła nam w sprawie repertuaru i sama skontaktowała się z organistą. Pełny profesjonalizm, a stawka też przystępna.