Muzycy

Kasia Bystrzycka 

SKRZYPCE

Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku, Poznaniu i Brukseli. To muzyk kompletny- odnajduje się w muzyce klasycznej i rozrywkowej. Klasycznie grywa w orkiestrach (Teatr Muzyczny, Orkiestra Trybunału Koronnego), nieklasycznie w zespołach. Jest liderem kwartetu smyczkowego OFFandBACH oraz skrzypkiem folkowego zespołu Rokiczanka. Na co dzień uczy skrzypiec w szkole muzycznej w Lublinie. Jest bardzo wrażliwa ale też pracowita i zorganizowana. Dla pozostałych muzyków jest jak mama, która przygotuje nuty i przypomni o wzięciu pulpitu.

Muzycy

Max Wosk

SKRZYPCE, GITARA

Ukończył edukację na wydziale artystycznym UMCS, obecnie uczy się tam jazzu i improwizacji. Jest najbardziej „rozrywkowym” ogniwem kwartetu smyczkowego OFFandBACH. Świetnie gra jazz, gypsy, folk, klezmer, gospel, country. Gra w wielu zespołach (Circle of Bards, Heaven up, Django Bango). Jest pierwszym skrzypkiem folkowego zespołu Rokiczanka. Na co dzień uczy skrzypiec i gitary w ogniskach muzycznych w Lublinie. Jest artystą w każdym calu- odnajdzie się w każdej muzycznej sytuacji. Nikogo też nie zdziwi, jeśli znów zapomni nut na próbę lub zgubi klucze do domu.

Muzycy

Gosia Krasowska

ALTÓWKA

Ukończyła Akademię Muzyczną we Wrocławiu. Jest najbardziej twórczym ogniwem kwartetu smyczkowego OFFandBACH. Sama komponuje muzykę do spektali tanecznych i teatralnych. Gra w zespołach: MithRAZ, kwartetach smyczkowych OFFandBACH i Kwartemia oraz w polsko-amerykańskiej grupie The Feral Trees. Na co dzień pracuje w orkiestrze Filharmonii Lubelskiej. Gosia ma swój własny świat, a każdą nową artystyczną inicjatywę przyjmuje z entuzjazmem.

Muzycy

Weronika Kociuba

WIOLONCZELA

Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Jest najbardziej klasyczną częścią kwartetu smyczkowego OFFandBACH. Gra w różnych orkiestrach- Filharmonii Lubelskiej, Trybunału Koronnego, Teatru Muzycznego. Na co dzień jest nauczycielem wiolonczeli w szkole muzycznej w Lublinie oraz gra w orkiestrze lubelskiej filharmonii. Jest spokojna i opanowana. Ceni swój czas, więc pilnuje by podczas prób nie tracić go zbyt wiele na pogaduszki.

Muzycy

Ania Barska

ŚPIEW

Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach. Śpiewa ciepłym sopranem lirycznym. Występuje solowo oraz z zespołami śpiewając muzykę operową, operetkową i sakralną. Na co dzień jest solistką lubelskiego Teatru Muzycznego oraz prowadzi zajęcia z emisji głosu. Jest elegancka i uporządkowana, a każdą wolną chwilę spędza w ogródku dosadzając nowe rośliny i pielęgnując rabaty.

Muzycy

Kwartet smyczkowy OFFandBACH

W jego skład wchodzą Kasia, Max, Gosia i Weronika. To najpełniejszy i najbardziej zróżnicowany brzmieniowo zespół jaki oferujemy. Znakomicie nadaje się na ekskluzywne eventy dla szerszej publiczności. Kwartet działa od 2007 roku i ma za sobą wiele koncertów, imprez firmowych, ślubów i bankietów. Tworzą go doświadczeni muzycy i zarazem przyjaciele, dzięki czemu profesjonalizm łączy się w tym składzie z radością i przyjemnością wspólnej gry.

Muzycy